Casier

Detalii:

  • Grafic de muncă: Full-time
  • Program: 9:00-18:00
  • Adresa: Chișinău, str. Armenească 47

Responsabilitățile postului:

  • Gestionarea și monitorizarea operațiunilor contabile;
  • Încasarea plăților și eliberarea creditelor;
  • Completarea rapoartelor și registrelor contabile;
  • Evidența contractelor și documentelor interne a companiei;
  • Stabilirea și aplicarea metodelor, politicilor și principiilor de contabilitate.

Criterii apreciate:

  • Studii în domeniul contabilității;
  • Cunoașterea programului 1C și a legislației în vigoare;
  • O bună comunicare în limbile Română și Rusă;
  • Experiența de lucru în același post e salutabilă;
  • Responsabilitate și punctualitate corespunzătoare postului.

Motivarea ta:

  • Angajarea oficială cu pachet social deplin;
  • Salariul motivant care crește pe baza rezultatelor obținute;
  • Lucru într-o echipă tânără, proactivă și prietenoasă;
  • Trainingurile de specialitate oferite de către companie;
  • Un mediu de lucru pozitiv cu oportunități de creștere profesională și personală!

Aplică CV-ul la hr@cpt.md, fii parte a familiei CPT!